×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
true
false

 جلسه شورای اقامه نماز صنعت نفت با حضور حضرت آیت الله محمدی امام جمعه استان،دکتر مجیدی دبیرشورای اقامه نماز وزارت نفت ،مدیر ستاد اقامه نماز  استان و رابطین و ائمه جماعت صنعت نفت با هدف برسی برنامه های سال ۹۷ وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان نشست مدیران عامل ،روسای روابط عمومی و ائمه جماعات صنعت نفت استان همدان با حضور حضرت آیت ا…محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان، دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت و حجه الاسلام درویشی رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت در مورخ سه شنبه  ۹۷/۱۰/۴ به میزبانی شرکت گاز استان همدان.
در ابتدای این نشست مهندس فیاض مدیر عامل شرکت گاز استان همدان ضمن خوش آمد گویی به حاضران گزارشی از آخرین اقدامات و فعالیتهای این شرکت را در حوزه خدمات گازرسانی در بخش شهری و روستای و صنایع و همچنین برخی از فعالیتهای و مسئولیتهای اجتماعی و برنامهای فرهنگی را برای حاظرین تشریح نمود.
در ادامه دکتر مجیدی مشاور فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیران عامل و عوامل فرهنگی صنعت نفت در استان همدان ،انسجام و تنوع برنامهای تاثیر گذار فرهنگی و دینی در سطح خانواده بزرگ صنعت نفت را از اهداف شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت دانست و راه رسیدن به این اهداف عالیه را همکاری و همدلی و مجاهدت هر چه بیشتر تمام مسولین فرهنگی صنعت معرفی کردند.
ایشان در بخش دیگری دفتر رابط منطقه هفت صنعت نفت را یکی از موفق ترین دفاتر دهگانه معرفی واز تلاشهای حجه الاسلام درویشی تشکر نمود.
درادامه این نشست حضرت آیت ا…محمدی نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان ضمن تشکر از عوامل بر پای جلسه از اقدامات انجام گرفته در حوزه فرهنگ ،دین و روحانیون صنعت نفت تقدیر و تشکر نمود.
آیت ا…محمدی در بخش دیگری گفتند: نمازسد بزرگی در برابر گناهان است زیرا روح ایمان را در انسان تقویت و نهال تقوا را در دل پرورش میدهد.
وی اظهار داشتندچنانچه انسان در نماز بتواند با مراقبه ،قلب و فکر خود را متوجه خالق سازد ،زمینه ای خواهد یافت تا در غیر نماز نیز از حصار تنگ و بسته خود خواهی،خودپرستی و خودشیفتگی آسوده و رها گردد و آنگاه شاهد رشد و بالندگی خویش باشد.
در ادامه این جلسه حجه الاسلام درویشی رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت صنعت نفت ضمن تشکر از میزبانی شرکت گاز استان همدان.
گزارش مختصری از آخرین اقدامات در حوزه فرهنگ ،نماز و روحانیون منطقه غرب را تشریح نمودند.
وی اظهار داشت در منطقه هفت ۱۷شرکت بزرگ تابعه صنعت نفت وجود دارد که همگی دارای شورای فرهنگی و اقامه نماز هستند و مطابق با دستور العمل جلسات شورای فرهنگی و اقامه نماز در شرکت ها انجام میگیرد .
رابط فرهنگی منطقه هفت دریافت لوح دستگاه برتربه امضا استانداران و نمایندگان ولی فقه در استانها توسط چهار شرکت گاز در استان های کردستان ،کرمانشاه ،همدان و ایلام در بین همه ادارات را نشان توجه جدی مدیران منطقه در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ نماز برشمردند و از همکاری خوب مدیران عامل و روسای روابط عمومی با رابط منطقه تشکر نمودند.
رابط منطقه هفت در بخش دیگری گفتند در چهار استان غربی کشور ۶۵ روحانی در مراکز شرکتها و نواحی تابعه به امر اقامه نماز و بیان احکام و معارف دین مشغول هستند که همگی دارای کد همکاری با صنعت نفت میباشند و توانستند ارتباطات خوبی را با مدیران ،کارکنان و بعضا خانوادهای کارکنان برقرار نمایند .
در ادامه این نشست به ترتیب آقایان شیرانی مدیر روابط عمومی شرکت پخش منطقه همدان ،مجرد مدیر روابط عمومی شرکت انتقال گاز منطقه هفت و ربیعیان مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان همدان گزارشی از فعالیتهای فرهنگی ،قرآنی و توسعه و ترویج فرهنگ نماز را تشریح نمودند.
گفتنی است ائمه جماعات شرکت کننده در این نشست ضمن اشاره به فعالیتهای فرهنگی در حوزه ماموریت خود به بیان نقطه نظرات ،مشکلات و پیشنهادات برای اجرای برنامهای دینی و فرهنگی پرداختند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true