×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

شورای فرهنگی واقامه نماز شرکت نفت منطقه همدان در محل سالن جلسات تاسیسات و عملیات انبار نفت ایثارگران با حضور رابط فرهنگی وزارت نفت در منطقه ۷ غرب کشور، مدیرستاد اقامه نماز استان و همراهان،  و روحانیون شاغل و بازنشسته منطقه همدان، مدیریت و مسئولین منطقه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان شورای فرهنگی واقامه نماز شرکت نفت منطقه همدان در محل سالن جلسات تاسیسات و عملیات انبا

ر نفت ایثارگران با حضور رابط فرهنگی وزارت نفت در منطقه ۷ غرب کشور، مدیرستاد اقامه نماز استان و همراهان،  و روحانیون شاغل و بازنشسته منطقه همدان، مدیریت و مسئولین منطقه برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت قرآن کریم و بیان مقدمات جلسه و ارایه گزارش اقدامات سال ۹۵ توسط احمد شیرانی دبیرشورای اقامه نمازمنطقه، علی بختیاری، معاون مالی ـ اداری ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین به نمایندگی از طرف امین روستایی مدیر منطقه در گرامیداشت سالروز حماسه اخیر ۹ دی گفت: فریضه اقامه نماز در ادارات، یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران بوده و به عنوان رکن اساسی زندگی سالم و منشاء همه خوبی ها و بصیرت افزایی است که باید درآن اهتمام ورزید تا جامعه روند مطلوبی بیابد.
حجت الاسلام و المسلمین درویشی، رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون صنعت نفت منطقه ۷ غرب کشور با ابراز خرسندی از حضورشان در پخش منطقه همدان گفت: باتوجه به اینکه ماهیت کار صنعت نفت، فنی و عملیاتی است اما این مجموعه در هیچ مقطعی از پرداختن به مسائل فرهنگی غفلت نکرده است.
وی ادامه داد: همواره امور فرهنگی در وزارت نفت و سیاست های کلان آن مورد توجه خاص و اهمیت ویژه ای داشته و جزو اولویت هاست.
وی افزود: در حدود گذشت ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شاهد اقدامات گسترده وزارت نفت در بُعد مسائل فرهنگی، اقامه نماز، توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی بوده که ساخت نمازخانه های بین راهی نمونه بارز آن است.
رابط فرهنگی منطقه ۷ با اشاره به اینکه از سال ۹۳ و با دستور اکید مقام عالی وزارت، فعالیت های فرهنگی این وزارتخانه جان تازه ای گرفته، خاطرنشان ساخت: یکی از کارهای انحصاری که تنها در این وزارتخانه انجام شده ایجاد دفتر ارتباطات حوزوی است.
حجت الاسلام درویشی خاطرنشان ساخت: دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت کارهای زیادی بر عهده داشته و اما مهم ترین فعالیتش پرداختن به امور مربوط به روحانیونی است که در سطح وزارت و شرکت های تابعه مشغول اقامه نماز، تبلیغ و ترویج احکام و مسائل دینی هستند.
وی ضمن ابراز تأسف از نبود آمار دقیقی از سابقه و مستندات ائمه جماعت تا پیش از این، یادآور شد: از جمله اقدامات موثر این دفتر، فراخوانی امامان جماعت از تمامی واحدهای تابعه صنعت نفت به دفتر ارتباطات حوزوی در شهر مقدس قم و پایش و پالایش آنان بود. پس ازانواع مصاحبه ها بر اساس شاخص های تعیین شده توسط شورای ارزیابی به فعالیت تعدادی از ائمه جماعات پایان داده شد و مابقی از نظر صلاحیت، رتبه بندی شده و کد شناسایی دریافت نمودند.

بر اساس نظام جامع ارزیابی برنامه ها و فعالیت های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نمازدستگاههای اجرایی  که توسط ستاد اقامه نماز استان صورت گرفت  شرکت نفت منطقه همدان شایسته تقدیر  شناخته ودر پایان این جلسه از مدیر وفعالین نماز تقدیر وتشکر بعمل امد.

گزارش تصویری

نشست ش فرهنگی 4
نشست ش فرهنگی 3

نشست ش فرهنگی 2
\

نشست ش فرهنگی 7

نشست ش فرهنگی 8
نشست ش فرهنگی 6
نشست ش فرهنگی 5
نشست ش فرهنگی 11
نشست ش فرهنگی 10
نشست ش فرهنگی 9  نشست ش فرهنگی 12

 

نشست ش فرهنگی 13

 

نشست ش فرهنگی 14

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true