×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

هدف ما از برگزاری اجلاس استانی نماز، ایجاد موج و جنبشی در جامعه با محوریت نماز است و نه نماز خوان کردن افراد بی نماز.

در جلسه ای که  دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۹ در محل ستاد اقامه نماز  استان همدان با حضور مدیر ستاد استان و همچنین چندی از دبیران ستاد در دستگاه‌های اجرایی برگزار شد تمهید مقدمات اجرای اجلاس استانی نماز و تجلیل از دستگاه‌های برتر مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس نماز در استان از همه دستگاه ها خواست تا به نحو احسن وظایف محوله خود را انجام دهند.

ایشان با اشاره به اینکه در بحث نماز می توان تمام مساجد و حسینیه ها را فعال کرد به نقش موثر حسینیه ها و مساجد در ارتقاء جایگاه نماز در جامعه اشاره کرد .

وی همچنین با اشاره به تاثیر گذاری  اقشار خاص در جامعه خواستار شد تا با تمرکز بر روی اقشار خاص از تأثیرگذاری آنها بر نماز و ارتقاء جایگاه نماز در جامعه استفاده کرد.

همچنین شرکت ستاد اقامه نماز در جلسات شورای اداری هر دستگاه و اختصاص قسمتی از زمان جلسات شورای اداری به امر نماز یکی از راهبردهای جلسه بود که مورد اتفاق نظر حضار قرار گرفت.

حسنی حلم با اشاره به هدف از برگزاری اجلاس نماز در استان عنوان داشت: هدف ما از برگزاری اجلاس استانی نماز، ایجاد موج و جنبشی در جامعه با محوریت نماز است و نه نماز خوان کردن افراد بی نماز ، حال آنکه اگر در متن و حاشیه این اجلاس بتوان فضایی برای نماز خوان کردن افردا و ارتقاء سطح نماز فردی ایجاد کرد حتما آن فضا فراهم خواهد شد.

در پایان جلسه تمهید مقدمات برگزاری جشن تکلیف سراسری برای دانش آموزان و همچنین مسابقه اذان پرسنل ادارات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true